ARTS PODCAST

Trend podcastů stále nabývá na oblíbenosti a získává čím dál tím více posluchačů. Studenti Arts managementu Vysoké školy ekonomické v tom svém, debatují s aktéry kulturní scény a zároveň poskytují vhled do oboru svého studia. Kulturní Arts podcast nabízel v první sérií rozhovor například s ředitelem Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů v Jihlavě, Markem Hovorkou. V prosinci byla odstartována série druhá, a to hned s oblíbeným hercem a komikem Igorem Chmelou.

Pokud Vás tedy zajímá česká kulturní scéna, tak tohle je něco pro Vás. Budete mít možnost si poslechnout leadery různých kulturních institucí a odnášet si z poslechu jejich cenné rady a zkušenosti z praxe. Jedná se zpravidla o lidi, bez kterých by instituce nebyla schopná fungovat, ale na rozdíl od herců nebo muzikantů nejsou vidět. Za zhruba 30 minut, budete mít možnost nahlédnout za oponu naší kulturní scény a dozvědět se o jejích slastech a strastech. V nejnovějším díle, který vyšel 17. března, si můžete poslechnout studentky filmové produkce a ředitelky letošního ročníku FAMUFEST Hanku Šormovou a Johanu Milnářovou. V dalších dílech se představí významné osobnosti v oblasti divadla a nového cirkusu.

Nové epizody podcastu vychází každých 14 dní a jsou dostupné jak na Spotify, tak na Apple Podcasts. Stačí si vyhledat Arts Podcast a ponořte se do kulturního světa, ať už jste kdekoliv.

7 thoughts on “ARTS PODCAST

  1. Chtělo by to nějaký chytlavější titulek, toto by nejspíše nikdo nerozkliknul. Po obsahové stránce není článek špatný, formálně je ale relativně nepřehledný, takový neúhledný. Prostě čistý text s obrázkem uprostřed. Někde občas pokulhává čeština.

  2. Na PR článek vesměs nudný nicneříkající nadpis. Ve druhé větě nesprávně použitá čárka. ,,V prosinci byla odstartována série druhá, a to hned s oblíbeným hercem a komikem Igorem Chmelou.‘‘ bych přeformulovala: ,,V prosinci byla oblíbeným hercem a komikem Igorem Chmelou odstartována druhá série.‘‘
    ,,Pokud Vás tedy zajímá česká kulturní scéna, tak tohle je něco pro Vás.‘‘ -> ,,Pokud vás zajímá česká kulturní scéna, je tento podcast přesně pro vás.‘‘
    ,,Za zhruba 30 minut, budete mít možnost nahlédnout za oponu naší kulturní scény a dozvědět se o jejích slastech a strastech.‘‘ nesprávně použitá čárka, zároveň bych volila spíše formulaci: ,,Ve zhruba třiceti minutách…‘‘
    ,,Stačí si vyhledat Arts Podcast a ponořte se do kulturního světa, ať už jste kdekoliv.‘‘ -> ,,Stačí si vyhledat Arts Podcast a ponořit se do kulturního světa, ať už jste zrovna kdekoliv.‘‘ nebo ,,Vyhledejte si Arts Podcast a ponořte se do kulturního světa, ať už jste kdekoliv.‘‘

  3. Volil bych více grafické zpracování, méně malého textu
    Chybí mi nadpis, hlavička, která by upoutala na samotný text.

    Obsahově v pořádku, až na pár čárek.

  4. Stručný a výstižný článek. Člověk se dozví to, co potřebuje. Jenom bych použila poutavější nadpis, aby zaujal i nového (potencionálního) posluchače. Článek mi přijde spíše popisný než vyzývající k akci. Drobné chyby v čárkách.

  5. – nadpis nepište velkými písmeny
    – nadpis by stál za rozvedení – takto moc nezaujme (snad jen ty, kteří podcast znají…)
    – „svém, debatují“ – nemá být čárka
    – „Jihlavě, Markem“ – nemá být čárka
    – „Vás “ – vždy malé v, kromě osobních dopisů (to PR článek není)
    – „tedy “ – nadbytečné
    – „Stačí si vyhledat“ – lépe „Vyhledjete si“

  6. Vcelku stručné. Kladně hodnotím přítomnost fotografie i její umístění v rámci textu. Možná v první větě by šlo vyškrtnout tím. A v poslední větě by možná bylo lepší „ponořit“ než „ponořte“.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..